KONST / Litografier / Färglitografi 13636707
nr 1363 6707
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/125, bladets mått: 78x63 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:31:44
27/11 08:34:18
100 kr
30/11 18:12:05